KEDİLİ, KÖPEKLİ, ÇOCUKLU, TAVUKLU HUZURLU BİR YAŞAM…

Ne mutlu ki, artık çevremde evlilik planları yapan arkadaşlarımın, hayalleri, değerleri, geleceğe yönelik planları ufak ufak yeşillenmeye başladı. 10 yıl önce evlenip barklanan bir önceki kuşağın aksine benim kuşağım; hangi güvenli(!) siteden ev alsak yerine, İstanbul’dan kaçıp hangi şehirde yaşamaya başlasak sorusunu sormaya başladı.
Artık “çocuğumuzu hangi özel hastanede doğursak, hangi kolejde okutsak” planları programlarını yerini; “çocuğumuzu hangi köyde büyütsek, hangi ebe/doula’dan yardım alsak, hangi topluluğun bir parçası yapsak” hayallerine bıraktı.
Aydınlanan yeni nesil! Haydi düşün yollara, açın kalbinizi hayatın akışına ve evliliğinize, ilişkinize, çocuklarınıza hak ettiği özgürlüğü korkusuzca teslim edin…
Sıradaki ilham hikayesi; San Francisco’daki kurumsal hayatlarından bıkıp, Vermont’ta doğada kendi evlerini yapıp, yaşamlarını kuran Kate, Nick ve Leland’ın hikayesi.
Yolunuz Vermont’tan geçerse Airbnb üzerinden bu şirin ailenin çiftliğine konuk olabilir, düşmezse bu instagram hesabından çiftlikten paylaşımları takip edebilirsiniz.
cocuklu_dogal-hayat01
cocuklu_dogal-hayat02
cocuklu_dogal-hayat03
cocuklu_dogal-hayat04
cocuklu_dogal-hayat05
cocuklu_dogal-hayat06
cocuklu_dogal-hayat07
cocuklu_dogal-hayat08
cocuklu_dogal-hayat10
cocuklu_dogal-hayat11
cocuklu_dogal-hayat12
cocuklu_dogal-hayat13
cocuklu_dogal-hayat14
cocuklu_dogal-hayat16
cocuklu_dogal-hayat17
cocuklu_dogal-hayat18
cocuklu_dogal-hayat19
cocuklu_dogal-hayat20
cocuklu_dogal-hayat21
cocuklu_dogal-hayat22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir